BUSINESS CENTRUM BEZRUČOVA

BUSINESS CENTRUM Bezručova Mělník.

Jedna z posledních investičních akcí naší firmy je bývalá budova České pojišťovny, kde mimo jiné dlouhodobě sídlil i Finanční úřad v Mělníku. Dříve největší a nejvýznamnější administrativní budova v Mělníku o užitné ploše přes 5.500 m2 byla vystavěna jako tehdy moderní novostavba roku 1994. Po úspěšném období v době, kdy ji vlastnil původní investor – Česká pojišťovna, a.s., prošla v posledních 10ti letech smutným obdobím, kdy ji vlastnila společnost s italským majitelem. Ten do budovy neinvestoval žádné prostředky a budova tak přestala splňovat technické, energetické i estetické požadavky dnešní doby. Zejména nehospodárný provoz budovy způsobený mnoha technickými aspekty (nekvalitní okna i nekvalitní vnější dveřní uzávěry, chybějící zateplení obvodového i střešního pláště, energeticky náročný tepelný výměník i energeticky náročné osvětlení, úniky ze špatně provedených rozvodů vody i kanalizace) právě v souvislosti s tím, že poslední majitel neinvestoval do modernizace budovy potřebné prostředky, způsobil odchod dřívějších nájemců a bývalý majitel tak byl donucen budovu prodat.

Firma NEMOINVEST-ŠTĚPÁN budovu zakoupila s tím, že budovu celou zásadně zrekonstruujeme, zmodernizujeme a vrátíme jí lesk dřívější mělnické významnosti.

V budově již byly provedeny potřebné základní a velmi nákladné práce jako výměna kanalizačního potrubí pod objektem, výměna přívodních energetických kanálů včetně přivaděčů tepla, byla provedena kompletní výměna podzemních částí hydroizolací budovy. Dále byly provedeny bourací práce v interiérech a byly odstraněny příčky prostor, které již neodpovídají současným potřebám trhu komerčních prostor.

Těšíme se, až i tato budova zapadne do našeho portfolia špičkově zhotovených kancelářských objektů, které jsou všechny většinou do poslední místnosti obsazené našimi nájemci.

Doufáme, že i tato naše investice již brzy splní naše motto NAŠE DOMY PRO VÁŠ ÚSPĚCH!!

Compare

Enter your keyword