BUSINESS CENTRUM ŘEZNICKÁ

Tato dnes velmi moderní TOP designová budova BUSINESS CENTRUM Řeznická 1332, Liberec, Staré Město byla postavena jako novostavba na počátku 90´let. Jejímu tehdejšímu vlastníku se však nepovedlo budovu zcela dokončit a budovu záhy po kolaudaci prodal i s bankovními dluhy. Budova však neměla v té době správné technické řešení vnitřních dispozic, neměla dokončené interiéry a ani následující vlastník budovy nezískal v dalších několika letech dostatek finančních prostředků na dokončení budovy, a i tento vlastník ji pod tlakem vlastních dluhů dále prodal.

Naše firma budovu získala a provedla několikaletou zásadní přestavbu, kdy bylo zapotřebí i zcela přebourat a přestavět tehdejší vniřní strukturu budovy rozdělenou na mezonetové byty, prodejny a kanceláře. Po dlouhé rekonstrukci a modernizaci celého objektu, která byla dokončena v roce 2007,zde vzniklo moderní BUSINESS CENTRUM, které splňuje dnešní vysoké nároky na design, absolutní energetickou hospodárnost, efektivitu vnitřního uspořádání, bezpečí i klid na administrativní práci mnoha profesí našich nájemců.

BUSINESS CENTRUM Řeznická 1332 se nachází v samém centru města Liberce. Přímo u budovy jsou pro naše nájemce i jejich návštěvníky k dispozici 2 parkoviště s velkým počtem parkovacích míst, což je v centru Liberce opravdu vzácnost. Hlavní parkoviště je na uzavřeném dvoře, což nájemcům zabezpečuje absolutní bezpečí vozů.

Budova je vybavena špičkovým technologickým zařízením, které výrazně šetří energetické náklady, zajišťuje vysoké bezpečí majetku našich nájemců a umožňuje přesné vyúčtování všech služeb. Kamerový systém, sofistikované měření tepla, LCD televizory na recepci, EZS – elektronické zabezpečovací zařízení, EPS – elektronické požární zabezpečení, vše samozřejmě s připojením na PCO – pult centrální ochrany, to vše je našim nájemcům k dispozici za velmi nízkou cenu nájemného.

K tomu TOP design celé budovy, luxusní recepce, přátelská recepční, krásný výhled na Ještěd, pracoviště v centru krásného Liberce, poblíž všech úřadů, bankovních institucí i dalších významných firem ve městě. Být v centru Liberce, to je prestiž, kterou Vám dokážeme dát.

Naše motto NAŠE DOMY PRO VÁŠ ÚSPĚCH !! – neboť my se snažíme tak, aby naši nájemci měli v našich objektech bezstarostný provoz a mohli se v klidu věnovat vlastní práci a byli absolutně úspěšní !! V tomto objektu absolutní pravdou, neboť naši nájemci jsou absolutně spokojeni a z tohoto objektu dlouhodobě nikdo neodchází….

Tak třeba se zde někdy něco uvolní a zařadíte se i Vy mezi více než 140 našich nájemců – firem i společností v našich objektech.

 Řeznická 1332/7, Liberec

Plocha kanceláří: 1835 m2

Plocha skladů: 430 m2

Rok kolaudace: 2007

Parkování

PENB: třída C

 Telefony

Internet

Kabelové rozvody

Výtah

Bezbariérový přístup

Recepce

beranova

Martina Beranová

Manažerka správy budov

602 444 222
beranova@nemoinvest.cz

qrcode

Compare

Enter your keyword