O nás

Firma NEMOINVEST  – ŠTĚPÁN se zabývá investiční činností v oblasti nemovitostí, zejména v Praze a Středočeském kraji.

Firma NEMOINVEST  – ŠTĚPÁN vznikla již v roce 1991 a zabývá se pronájmy komečních objektů, zejména kancelářských budov. Pod názvem BUSINESS CENTRUM u nás naleznete typické oranžové moderní budovy s moderním designem interiérů, technologicky špičkové vybavení objektů, komfortní pracovní prostředí a zejména energeticky extrémně úsporné řešení budov, které našim nájemcům šetří náklady na služby.

Firma připravuje i výstavbu rezidenčního bydlení a velkého komerčního areálu na vlastních pozemcích o ploše přes 200.000 v Jesenici u Prahy, výstavbu skladové haly a administrativní budovy v Praze 9, Běchovice, dokončuje výstavbu budovy Klinika plastické chirurgie v Praze 6, Ruzyně a investuje i do dalších stavebních i nestavebních pozemků, jakož i do nákupu zemědělské půdy.

Naši snahu vystihuje nejlépe naše motto NAŠE DOMY PRO VÁŠ ÚSPĚCH !! – neboť my se snažíme tak, aby naši nájemci měli v našich objektech bezstarostný provoz a mohli se v klidu věnovat vlastní práci a byli absolutně úspěšní !!

Tak třeba se jednou mezi více než 140 našich nájemců – firem i společností – zařadíte jednou i Vy. Snad Vás zaujme mimo jiné i to, že naši zájemci mají mimo jiné i možnost bezplatného přístupu k novému bazénu u našeho hotelu AURA design & garden pool. To se přece v parných dnech hodí ne?? 🙂

7

POČET NEMOVITOSTÍ

7425

PLOCHA KAKCELÁŘÍ m2

3554

PLOCHA SKLADŮ V m2

Compare

Enter your keyword