BUSINESS CENTRUM MALEŠICKÁ

Tento dnes moderní administrativní objekt BUSINESS CENTRUM MALEŠICKÁ 2679/49 byl postaven v roce 1984 a dlouhá léta sloužil jako výrobně administrativní objekt tehdejšího vlastníka, socialistického výrobního družstva. Naše firma objekt koupila v roce 2010 a protože absolutně nesplňoval naše náročné standarty, tak jsme se ihned pustili do velmi náročné rekonstrukce, která trvala přes dva roky.

BUSINESS CENTRUM MALEŠICKÁ 2679/49 nyní splňuje dnešní vysoké nároky na design, absolutní energetickou hospodárnost, efektivitu vnitřního uspořádání, bezpečí i klid na administrativní práci mnoha profesí našich nájemců. V objektu je k dispozici 390 m2 luxusních kancelářských prostor s možností pronájmu od 15 m2, reprezentativní obchodní showroom o ploše 210 m2 a dále moderní vytápěné multifunkční prostory o výměře od 30 – 500 m2 s přístupem osobními i nákladním výtahem.

V objektu jsou k dispozici sociální zázemí, kuchyňky i sprchy. V 5. patře, kde jsou čistě kancelářské prostory je samozřejmě i klimatizace a jsou zde velmi luxusní WC, TOP moderní a elektrospotřebiči vybavená kuchyňka i invalidní WC. Celá budova je v našem vysokým oplocením i kamerami zabezpečeném areálu. Přímo u objektu je pro naše nájemce k dispozici velké oplocené parkoviště (v noci přístupné dálkově ovládanou branou) a před objektem je naše vlastní parkoviště pro návštěvníky s dostatečným počtem parkovacích míst.

BUSINESS CENTRUM MALEŠICKÁ 2679/49 je vybaveno špičkovým technologickým zařízením, které výrazně šetří energetické náklady, zajišťuje vysoké bezpečí majetku našich nájemců a umožňuje přesné vyúčtování všech služeb. Kamerový systém, sofistikované měření tepla, LCD televizory na recepci, EZS – elektronické zabezpečovací zařízení, EPS – elektronické požární zabezpečení, vše samozřejmě s připojením na PCO – pult centrální ochrany, to vše je našim nájemcům k dispozici za velmi nízkou cenu nájemného. PC síť, internet, tel. linky jsou samozřejmostí. V objektu je zajištěna denní recepce, noční a víkendová ostraha je zajištěna elektronicky nonstop.

Zejména nájemci skladů oceňují to, že mají k dispozici nový VZV – vysokozdvižný vozík od Fy. JUNGHEINRICH, což  opravdu jinde neexistuje…. K tomu blízkost centra Prahy i klíčové silníční uzly. MHD zastávka autobusu s rychlou návazností na stanici metra Želivského, moderní vnitřní prostory, luxusní recepce s velmi přátelskou recepční, která Vám zdarma vyřídí i drobné záležitosti

Naše motto NAŠE DOMY PRO VÁŠ ÚSPĚCH !! – neboť my se snažíme tak, aby naši nájemci měli v našich objektech bezstarostný provoz a mohli se v klidu věnovat vlastní práci a byli absolutně úspěšní !! V tomto objektu absolutní pravdou, neboť naši nájemci jsou absolutně spokojeni a z tohoto objektu dlouhodobě nikdo neodchází….

Tak třeba se jednou mezi více než 140 našich nájemců – firem i společností – zařadíte jednou i Vy a budete využívat mimo jiné i možnost opalování a bezplatného přístupu k novému bazénu u našeho hotelu AURA design & garden pool. To prostě jinde také nenajdete 🙂

 Malešická 2679/49, Praha 3

Plocha skladů: 1724 m2

Obchdoní plocha: 210 m2

Rok kolaudace: 2012

Parkování

PENB: třída C

Ostraha + PCO

 Telefony

Internet

Kabelové rozvody

Výtah

Bezbariérový přístup

Recepce

beranova

Martina Beranová

Manažerka správy budov

602 444 222
beranova@nemoinvest.cz

qrcode_malesicka_2

Compare

Enter your keyword