BUSINESS CENTRUM KOSTELECKÁ

Tento moderní administrativní objekt BUSINESS CENTRUM KOSTELECKÁ 879, Praha 9 byl naší firmou postaven a kolaudován v roce 2000 jako novostavba v nově vznikajícím komerčním areálu poblíž obchodního centra GLOBUS, hotelu AURA a cca 1 km od Výstaviště PVA Letňany.

Toto moderní BUSINESS CENTRUM, splňuje dnešní vysoké nároky na design, absolutní energetickou hospodárnost, efektivitu vnitřního uspořádání, bezpečí i klid na administrativní práci mnoha profesí našich nájemců. V objektu je 80 luxusních kancelářských prostor s možností pronájmu od 15 m2 a obchodní plocha o výměře 350 m2, dále moderní vytápěné a čisté sklady. V budově je k dispozici velmi luxusní sociální zázemí, TOP moderní a elektrospotřebiči vybavená kuchyňky a sprchy. Všechny tyto prostory byly nově modernizovány v roce 2016 a splňují nejvyšší designové nároky. Skladové prostory mají samostatné vjezdy, mají plochy od 180 m2 do 700 m2 a jsou zabezpečeny bránou.

Přímo u budovy je pro naše nájemce k dispozici parkoviště s takřka neomezeným počtem parkovacích míst (cca 200 míst) a to i pro menší nákladní vozidla na přilehlém parkovišti.

Budova je vybavena špičkovým technologickým zařízením, které výrazně šetří energetické náklady, zajišťuje vysoké bezpečí majetku našich nájemců a umožňuje přesné vyúčtování všech služeb. Kamerový systém, sofistikované měření tepla, LCD televizory na recepci, EZS – elektronické zabezpečovací zařízení, EPS – elektronické požární zabezpečení, vše samozřejmě s připojením na PCO – pult centrální ochrany, to vše je našim nájemcům k dispozici za velmi nízkou cenu nájemného. PC síť, internet, tel. linky jsou samozřejmostí. V objektu je zajištěna noční ostraha + víkendová ostraha nonstop.

Jako absolutní unikum v tomto segmetu je bezplatný limuzín servis, kdy našim nájemcům i jejich návštěvám je v pracovních dnech k dispozici zdarma náš řidič, se službou ranního vyzvedávání zaměstnanců u metra a celodenního odvozu k metru Letňany. Zažili jste toto zdarma jinde??? K tomu těsná blízkost obchodního centra s mnoha možnostmi stravování, nákupů, blízkost stanice metra, moderní vnitřní prostory, luxusní recepce s velmi přátelskou recepční, která Vám i zdarma vyřídí drobné záležitosti a dostupnost na klíčové silníční uzly.

Naše motto NAŠE DOMY PRO VÁŠ ÚSPĚCH !! – neboť my se snažíme tak, aby naši nájemci měli v našich objektech bezstarostný provoz a mohli se v klidu věnovat vlastní práci a byli absolutně úspěšní !! V tomto objektu absolutní pravdou, neboť naši nájemci jsou absolutně spokojeni a z tohoto objektu dlouhodobě nikdo neodchází….

Tak třeba se jednou mezi více než 140 našich nájemců – firem i společností – zařadíte jednou i Vy a budete využívat mimo jiné i možnost opalování a bezplatného přístupu k novému bazénu u našeho hotelu AURA design & garden pool. To prostě jinde také nenajdete 🙂

 Kostelecká 879/59, Praha 9

Plocha kanceláří: 1600 m2

Plocha sklad: 700 m2

Rok kolaudace: 2000

Parkování

PENB: třída B

Ostraha + PCO

 Telefony

Internet

Kabelové rozvody

Výtah

Bezbariérový přístup

Recepce

beranova

Martina Beranová

Manažerka správy budov

602 444 222
beranova@nemoinvest.cz

qrcode_kostelecka_2

Compare

Enter your keyword