OBCHODNÍ CENTRUM BEZOVKA

OBCHODNÍ CENTRUM BEZOVKA Ondříčkova 580/39, 130 00 Praha 3. Toto obchodní centrum koupila naše firma společně s druhým spoluvlastníkem společností S.I.D. a.s. koupili ve velké privatizaci jako jednu z našich prvních větších investicí již v roce 1992.

Kromě již tehdy místně velmi významného SUPERMARKETu BEZOVKA, jsme převzali i 50 věrných zaměstnanců a učňovské středisk. Tvrdou prací jsme SUPERMARKET BEZOVKA i naši firmu provedli přes těžké období 90´let, plném osobních i obchodnímch pádů firem i podnikatelů.  Zatíženi mnohamiliónovým bankovním úvěrem s vysokým 18 % ročním úrokem jsme měli co dělat, abychom tento úvěr poctivě spláceli. Protože však v konkurenci obchodních řetězců nedávalo ekonomický smysl dále se ztrátou provozovat tak náročnou prodejnu, rozhodli jsme se po pečlivé úvaze i s druhým spoluvlastníkem prodejnu pronajmout. Dnes zdánlivě samozřejmé rozhodnutí bylo pro nás tehdy velmi těžké a zejména druhý spoluvlastník doufal, že ztrátový provoz brzy převedeme do zisku. Protože však ani další nájemce nebyl v objektu úspěšný, byl objekt následně pronajat další české společnosti, POTRAVINY VÍT, jejíž konec si již většina z Vás dnes již nepamatuje, poté rakouské společnosti JULIUS MEINL, na jejíž konec si již mnozí z Vás vzpomenou.

Dnes objekt SUPERMARKET BEZOVKA provozuje náš významný nájemce – česko-nizozemská společnost AHOLD, která zde pod názvem supermarket ALBERT BEZOVKA provozuje velmi úspěšný supermarket. Snad nikdo ze ŽIŽKOVA by nevěděl, co je BEZOVKA. Je to místní fenomén a když byla prodejna v minulosti na pár měsíců zavřená, tak nepřejte si ty telefonáty místních občanů, či zastupitelů městské části Praha 3.

I přes nepřízeň zastupitelů městské části Praha 3, kteří neplní své dřívější sliby (nedělejte tam autoservis, zachovejte tam POTRAVINY a nebedeme chtít nájemné za pozemek pod prodejnou) a požadují po nás přemrštěné nájemné za pozemek pod objektem, jsme nadále odhodláni splnit naše tehdejší sliby a prodejnu potravin tam do budoucna zachovat.

Motto NAŠE DOMY PRO VÁŠ ÚSPĚCH i zde funguje dokonale. SUPERMARKET BEZOVKA je stále plný lidí, společnost AHOLD jako nájemce je spokojený, zákazníci zřejmě též.

Compare

Enter your keyword