BUSINESS CENTRUM LISABONSKÁ

Tato zejména vnitřním vybavením a zařízením budova BUSINESS CENTRUM LISABONSKÁ 799, Praha 9 byla kdysi dávnou postavena úspěšným továrníkem panem Matějkou na počátku 20´ století jako součást komplexu Matějkovy domy poblíž areálu Česká Kolben Daněk. Kdysi dávná krása domu však upadla po znárodnění, kdy tehdejší komunistický režim budovu pouze využíval bez jakékoliv investice dlouhých 50 let. Budova přešla do nové éry sice provozuschopná, ale již v dezolátním stavu. Bohužel ani dalších 10 let budově nepřineslo štěstí a i další vlastníci ji pouze pronajímali s nulovými investicemi. Naštěstí se ji však tehdejší vlastník rozhodl prodat a budovu získala v roce 2001 naše firma.

Naším cílem bylo opět vrátit budově tehdejší lesk a slávu a přetvořit ji na moderní BUSINESS CENTRUM, splňujícím naše vysoké standarty. Její stav i stav nosného trámoví byl však bohužel tak tristní, že bylo zapotřebí celou budovu uvnitř zcela vybourat a to včetně všech stropních i podlahových konstrukcí a vnitřních příček, včetně všech oken a vnitřních rozvodů, elektroinstalací i rozvodů tepla a TUV. Do budovy byla vestavěna nová ocelová vnitřní nosná konstrukce podlah a stropů, nové příčky, nové koupelny, nové rozvody, nová okna i dveře, nové  výtahy i kompletní nové rozvody.

Po dlouhé rekonstrukci a modernizaci celého objektu, která byla dokončena v roce 2004, zde vzniklo moderní BUSINESS CENTRUM, které splňuje dnešní vysoké nároky na design, absolutní energetickou hospodárnost, efektivitu vnitřního uspořádání, bezpečí i klid na administrativní práci mnoha profesí našich nájemců.

BUSINESS CENTRUM LISABONSKÁ 799 se nachází v nově vznikajícím administrativním centru v těsné blízkosti O2 arény a stanice metra B Českomoravská a poskytuje celkem 35 luxusních kancelářských jednotek o různé velikosti s možností pronájmu od 32 m2. Každá kancelářská jednotka má luxus vlastní koupelny, WC i kuchyňky. Dále jsou v budově vytápěné nové čisté sklady různých velikostí. Ke skladům je k dispozici nový nákladní výtah a samostatný vjezd zabezpečený bránou na dálkové ovládání.

Přímo u budovy je pro naše nájemce k dispozici parkoviště s omezeným počtem parkovacích míst. Pro nájemce kanceláří v 1.NP je k dispozici parkoviště na uzavřeném dvoře, což nájemcům zabezpečuje absolutní bezpečí vozů. Před budovou pak dostatečný počet míst pro parkování návštěv.

Budova je vybavena špičkovým technologickým zařízením, které výrazně šetří energetické náklady, zajišťuje vysoké bezpečí majetku našich nájemců a umožňuje přesné vyúčtování všech služeb. Kamerový systém, sofistikované měření tepla, LCD televizory na recepci, EZS – elektronické zabezpečovací zařízení, EPS – elektronické požární zabezpečení, vše samozřejmě s připojením na PCO – pult centrální ochrany, to vše je našim nájemcům k dispozici za velmi nízkou cenu nájemného. PC síť, internet, tel. linky jsou samozřejmostí. V objektu je zajištěna noční ostraha + víkendová ostraha nonstop.

K tomu blízkost stanice metra, moderní vnitřní prostory, luxusní recepce, snadná dostupnost z centra Prahy i na klíčové silníční uzly.

Naše motto NAŠE DOMY PRO VÁŠ ÚSPĚCH !! – neboť my se snažíme tak, aby naši nájemci měli v našich objektech bezstarostný provoz a mohli se v klidu věnovat vlastní práci a byli absolutně úspěšní !! V tomto objektu absolutní pravdou, neboť naši nájemci jsou absolutně spokojeni a z tohoto objektu dlouhodobě nikdo neodchází….

Tak třeba se jednou mezi více než 140 našich nájemců – firem i společností – zařadíte jednou i Vy a budete využívat mimo jiné i možnost opalování a bezplatného přístupu k novému bazénu u našeho hotelu AURA design & garden pool. To prostě jinde také nenajdete 🙂

 Lisabonská 799, Praha 9

Plocha kanceláří 1860 m2

Plocha skladů: 516 m2

Rok kolaudace: 2004

Parkování

PENB: třída C

 Telefony

Internet

Kabelové rozvody

Výtah

Ostraha + PCO

Recepce

beranova

Martina Beranová

Manažerka správy budov

602 444 222
beranova@nemoinvest.cz

qrcode_lisabonska_2

Compare

Enter your keyword